herbata - Ratunku! jestem w desperacji,czy ktoś mi pomoze?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Ratunku! jestem w desperacji,czy ktoś mi...
Napisano 19-05-2008 20:52
, przez majaaa7
mam na jutro opisac obrazek z rosyjskiego siedze od samego rana i sie ucze z 5 przedmiotów juz i mam dosyc! same klasowki:( czy by mi ktoś to napisał tak do 23.30 ? prosze
~~
obrazek jest taki:
w markecie jest kobieta z chlopcem prawdopodobnie to matka z synem. Stoja oni przy kasie. Expedientka spoglada na kobiete ktora sie do niej usmiecha.Podlicza ona produkty ktore oni kupili. Miedzy innymi w ich zakupach znajduje sie kawa herbata owoce i ciastka. Kobieta w reku trzyma portfel przed nią stoi sklepowy wozek.W tle widać pelno półek z różnymi produktami.
Ratunku! jestem w desperacji,czy ktoś mi...
Napisano 17-01-2021 04:46:40
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Ratunku! jestem w desperacji,czy ktoś mi...
Napisano 19-05-2008 22:09
, przez majaaa7
proszę ;(((((((
Odp: Ratunku! jestem w desperacji,czy ...
Napisano 20-05-2008 15:54
, przez Tara
Wczoraj nie byłam na forum,ale dzisiaj mogę to opisać.Nie wiem,czy to jeszcze aktualne??На этой иллюстрации я вижу супермаркет.Здесь находится женщина с мальчиком.Это наверное её сын.Женщина улыбается кассирше,которая подсчитывает продукты.Среди них находятся:кофе,чай,фрукты,печенье.У женщины в руке кошелёк,перед ней стоит продуктовая коляска.На втором плане видны полки с разными продуктами.
Odp: Ratunku! jestem w desperacji,czy ...
Napisano 20-05-2008 21:41
, przez majaaa7
thx:* ale juz troche zapozno chyba ze wykorzystam prace jako poprawe z tego co dzis nakreslilam sama na lekcji...heh a jak nie to sie zwroce z innym obrazkiem :) i jak bedziesz miala czas ochote i checi by mi pomoc
Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki:)
Bardzo prosze o przetłumaczenie...
Napisano 21-05-2008 15:32
, przez werka
Firma Maziarz powstała w 2006 roku i oferuje szeroko rozumiane usługi fotograficzne i graficzne dla firm oraz klientów indywidualnych.
Nasza firma to grupa młodych ludzi z pasją, którzy realizują swoje marzenia o nowoczesnym wydawnictwie oraz agencji reklamowej.
Działamy głównie na rynku Polskim ale dużymi krokami zdobywamy również rynek rosyjski.
Współpracujemy z firmami takimi jak:”Grafit”, „Es-Graf” oraz „Multi-Druk”
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą fabrycznie nowe maszyny offsetowe i urządzenia m.in. takich firm jak Heidelberg, Scanviev, Agfa, Linotype.
Naszym głównym atutem jest fotograficzna wierność w przedstawianiu rzeczywistości, doświadczenie wykonywania zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych oraz wielu nieraz trudnych sytuacjach. Oferujemy Kompleksowe usługi w zakresie poligrafii, projektów graficznych.
Jesteśmy firmą zatrudniającą pracowników z długoletnim stażem, oferujemy kompleksową obsługę Firm na polu reklamy - począwszy od stworzenia planu promocji i reklamy aż do realizacji wszystkich oczekiwań Klienta.
Budujemy spójną tożsamość marki i jednolity wizerunek Firmy.
Nasza misja:Potrzeby naszych Klientów są naszymi potrzebami
Do naszych atutów należą: terminowość wykonywania usług, wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny.
Do naszych atutów należą: terminowość wykonywania usług, wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny.
Gwarantujemy Państwu wysoką jakość przygotowanych przez nas projektów i produktów. Zapewniamy doskonałe opracowanie językowe publikacji oraz atrakcyjną szatę graficzną.
Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych mozliwości!
pytanie:
odpowiedź: